AKCE! Porta CPL zárubeň BÍLÁ

CSS Read more / Read less button | demo by #BlondieCode

Akce na dveře a zárubně s povrchem laminát CPL

AKCE na interiérové dveře se vztahuje na KOMPLET dveří se standardní obložkovou zárubní Porta SYSTEM (polodrážková) nebo Porta ELEGANCE (bezpolodrážková). Akční cena je u dveří i zárubní. V KONFIGURÁTORU u jednotlivých produktů je možné objednat dveře se zárubní nebo i bez zárubně. UVEDENÁ CENA JE ZA DVEŘE BEZ ZÁRUBNĚ!

Povrchový materiál laminát CPL (zkratka výrobního procesu: Continuous Pressure Laminate) je střednětlaký laminát, který se vyrábí na kontinuálních (průběžných) lisech, kdy se za vysokého tlaku a tepla (kompresní síly mezi 30 a 70 MPa a teploty mezi 150 °C a 170 °C.) slisuje několik vrstev papírů různého druhu, které jsou impregnované a napuštěné fenolovou a melaminovou vytvrditelnou pryskyřicí.

Podle počtu vrstev papíru, druhu pryskyřice a vrchní krycí (pevnostní) vrstvy - overlay je výsledná (běžná) tloušťka CPL pro výrobu dveří od 0,2 mm až do 0,7 mm. Pro výrobu interiérových dveří se nejčastěji používá tloušťka 0,2 mm. Při přejetí rukou po povrchu CPL nešustí jako impregnovaná fólie ale na omak i vzhled je více podobná lakovanému dřevu.

Kontinuální (průběžný) lis na výrobu povrchového materiálu laminát CPL

CPL


Jednotlivé vrstvy povrchového materiálu laminát CPL

Podle počtu vrstev papíru, druhu pryskyřice a vrchní krycí (pevnostní) vrstvy - overlay je výsledná (běžná) tloušťka CPL pro výrobu dveří od 0,2 mm až do 0,7 mm.

CPL

AKCE! Porta CPL model 1.1

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.1 CPL DUB MILANO 5 zárubeň CPL BÍLÁ

AKCE! Porta CPL model 1.1

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.1 CPL BETON SVĚTLÝ zárubeň CPL BÍLÁ

AKCE! Porta CPL model 1.1

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.1 CPL DUB PŘÍRODNÍ zárubeň CPL BÍLÁ

AKCE! Porta CPL model 1.1

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.1 CPL BETON TMAVÝ zárubeň CPL BÍLÁ

AKCE! Porta CPL model 1.1

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.1 CPL BUK PÍSKOVÝ zárubeň CPL BÍLÁ