AKCE! Porta CPL 1.4

CSS Read more / Read less button | demo by #BlondieCode

Akce na dveře a zárubně s povrchem laminát CPL

AKCE na interiérové dveře se vztahuje na KOMPLET dveří se standardní obložkovou zárubní Porta SYSTEM (polodrážková) nebo Porta ELEGANCE (bezpolodrážková). Akční cena je u dveří i zárubní. V KONFIGURÁTORU u jednotlivých produktů je možné objednat dveře se zárubní nebo i bez zárubně. UVEDENÁ CENA JE ZA DVEŘE BEZ ZÁRUBNĚ!

Povrchový materiál laminát CPL (zkratka výrobního procesu: Continuous Pressure Laminate) je střednětlaký laminát, který se vyrábí na kontinuálních (průběžných) lisech, kdy se za vysokého tlaku a tepla (kompresní síly mezi 30 a 70 MPa a teploty mezi 150 °C a 170 °C.) slisuje několik vrstev papírů různého druhu, které jsou impregnované a napuštěné fenolovou a melaminovou vytvrditelnou pryskyřicí.

Podle počtu vrstev papíru, druhu pryskyřice a vrchní krycí (pevnostní) vrstvy - overlay je výsledná (běžná) tloušťka CPL pro výrobu dveří od 0,2 mm až do 0,7 mm. Pro výrobu interiérových dveří se nejčastěji používá tloušťka 0,2 mm. Při přejetí rukou po povrchu CPL nešustí jako impregnovaná fólie ale na omak i vzhled je více podobná lakovanému dřevu.

Kontinuální (průběžný) lis na výrobu povrchového materiálu laminát CPL

CPL


Jednotlivé vrstvy povrchového materiálu laminát CPL

Podle počtu vrstev papíru, druhu pryskyřice a vrchní krycí (pevnostní) vrstvy - overlay je výsledná (běžná) tloušťka CPL pro výrobu dveří od 0,2 mm až do 0,7 mm.

CPL

AKCE! Porta CPL 1.4

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.4 CPL HQ ŠEDÁ

AKCE! Porta CPL 1.4

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.4 CPL HQ DUB MILANO 5

AKCE! Porta CPL 1.4

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.4 CPL HQ ANTRACIT HPL/CPL

AKCE! Porta CPL 1.4

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.4 CPL HQ BÍLÁ

AKCE! Porta CPL 1.4

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.4 CPL HQ OŘECH PŘÍRODNÍ

AKCE! Porta CPL 1.4

AKCE! Interiérové dveře Porta CPL 1.4 CPL HQ OŘECH MODENA 1