AKCE! Porta RESIST (Povrch Extreme)

CSS Read more / Read less button | demo by #BlondieCode

Akce na dveře a zárubně s povrchem HPL Gladstone / Halifax

Struktura a typ povrchu Gladstone / Halifax má autentický vzhled připomínající surové dřevo.

AKCE na interiérové dveře se vztahuje na KOMPLET dveří s obložkovou zárubní Porta SYSTEM (polodrážková) nebo Porta ELEGANCE (bezpolodrážková). Akční cena je u dveří i zárubní. V KONFIGURÁTORU u jednotlivých produktů je možné objednat dveře se zárubní nebo i bez zárubně. UVEDENÁ CENA JE ZA DVEŘE BEZ ZÁRUBNĚ!

EXTREME Třída, jejíž parametry představují ochranu pro intenzivní používání dveří zhotovených z tohoto materiálu. Je určena na místa s vysokou frekvencí provozu, všude tam, kde denně prochází stovky lidí nebo pro vysoké nároky do interiéru.

Povrch křídla pokrytý deskou lisovanou pod velkým tlakem s velmi drobnou strukturou vláken. Díky své vysoké hustotě garantuje velmi dobrou odolnost proti nárazům, otěru a poškrábání.

Průřez a povrch dveří Porta RESIST Gladstone / Halifax

CPL

Povrchový materiál HPL (High Pressure Laminate) je vysokotlaký laminát, který se vyrábí ve stacionárních víceetážových lisech slisováním několik vrstev papírů různého druhu, které jsou impregnované a napuštěné fenolovou a melaminovou vytvrditelnou pryskyřicí s lisovacím tlakem mezi 50 a 90 bar a teplotách > 120 °C.

Podle počtu vrstev papíru, druhu pryskyřice a vrchní krycí (pevnostní) vrstvy - overlay je výsledná (běžná) tloušťka HPL pro výrobu dveří od 0,4 mm až do 1,8 mm. Pro výrobu interiérových dveří se nejčastěji používá tloušťka 0,8 mm. Při přejetí rukou po povrchu HPL nešustí jako impregnovaná fólie ale na omak i vzhled je více podobná lakovanému dřevu. HPL má vysokou oděruvzdornost, vysokou odolnost proti proražení, vysokou odolnost vůči teplotě (do 180 st. C), vysokou odolnost proti průniku vody. Má garantovanou rozměrovou stálost a vysokou odolnost proti oxidaci povrchu – tedy stálobarevnost. Jedná se o materiál s jedním z nejlepších poměrů kvalita/cena pro výrobu dveří.

Stacionární lis na výrobu HPL

CPL

AKCE! Porta RESIST 7.1

AKCE! Interiérové dveře Porta RESIST 7.1 Gladstone HALIFAX TABÁKOVÝ

AKCE! Porta RESIST 7.1

AKCE! Interiérové dveře Porta RESIST 7.1 Gladstone HALIFAX PŘÍRODNÍ

AKCE! Porta RESIST 7.1

AKCE! Interiérové dveře Porta RESIST 7.1 Gladstone DUB SHERMAN

AKCE! Porta RESIST 7.1

AKCE! Interiérové dveře Porta RESIST 7.1 Gladstone DUB CASELLA

AKCE! Porta RESIST 7.1

AKCE! Interiérové dveře Porta RESIST 7.1 Gladstone DUB HNĚDÝ